O Asterix 1


Super lokalizacja

Asterix 1 Karwia - cztery bliźniacze (podwójne), wygodne domki letniskowe w Karwi, 450m od plaży, w spokojnym miejscu Karwi, gdzie goście nie są narażeni na męczący hałas ulicy. Domki są duże, wygodne, izolowane i dobrze wyposażone. Wymiary domku (2 połowy) - 8x8m. Przy każdej połówce - domku duży taras (4x4m) i murowany grill

Niezależne segmenty

Każdy drewniany domek składa się z dwóch niezależnych, przestronnych segmentów z własnym podwórkiem i stacjonarnym murowanym grillem oraz zestawem mebli ogrodowych. Do bezpłatnego wypożyczenia leżak oraz parawan plażowy (za kaucją).

Rodzinna atmosfera

Ośrodek nie jest przeznaczony dla grup młodzieżowych, panuje w nim rodzinna, spokojna atmosfera.

Wyposażona kuchnia

Pokój dzienny z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie: kuchenka gazowa, mikrofalówka (na życzenie), lodówka, czajnik elektryczny, zlewozmywak, garnki i naczynia, sztućce itp.), wypoczynkowa, rozkładana kanapa narożna (w razie potrzeby stanowi ona 2 dodatkowe miejsca sypialne), stół z 6-ma krzesłami. Domki są po gruntownej renowacji i modernizacji (jesień 2019) kuchni, pokoju dziennego i sypialni.

Funkcjonalna łazienka

Świeżo wyremontowana łazienka z WC, prysznicem, umywalką, lustrem i wentylacją mechaniczną.

Dwie sypialnie

Na piętrze dwie niezależne sypialnie z osobnymi wejściami: duża sypialnia - 6-7 miejsc do spania (trzy łóżka 1-osobowe, jedno łóżko 2-osobowe, kanapa typu wersalka, stoliki, szafka, pufy), oraz mała sypialnia - 3 miejsca do spania (jeden 2-osobowy duży, nowoczesny tapczan, jeden 1-osobowy tapczan, szafka, stolik, pufa) Pościel – bawełna 100% (w razie potrzeby – podkłady zabezpieczające przed przemoczeniem kanapy).

Telewizor

Telewizor, radio, możliwość bezpłatnego wypożyczenia odtwarzacza DVD.

Parking

Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking (2 miejsca parkingowe na każdy segment).

Dużo zieleni

Teren z dużą ilością zieleni (trawa, krzewy i drzewka). Na terenie rozstawione ławki wiszące, masywne „biesiadne” stoły, ławy i krzesła drewniane, zewnętrzny stół do tenisa stołowego.

Plac zabaw

Na terenie, dla dzieci – duży kolorowy zestaw zabawowy o wymiarach 5x8m i wysokości 3,7m , specjalna 2-kondygnacyjna, zabezpieczona przed deszczem wieża do zabawy (różne balkony, tarasy, drabinki, przytulne zakamarki), mini-plaża 4x12m z zabawkami, ławkami i zjeżdżalnią, wydzielony i odgrodzony roślinami plac zabaw z ławeczkami, huśtawkami, trampoliną i zabawkami.

Możliwość dogrzewania

Elektryczne grzejniki dostępne do bezpłatnego wypożyczenia na miejscu. Opłata za dodatkowe zużycie energii - do ustalenia.

Cennik


Cena za 6-osobowy, 3-pokojowy, 2-kondygnacyjny domek wynosi 180-480 zł za dobę, w zależności od terminu i ilości osób. Przy większej niż 6 liczbie osób – ceny negocjowane.

Karwia opłata klimatyczna: Do ceny należy doliczyć tzw. opłatę miejscową (klimatyczną), którą przekazujemy do UM Władysławowa: 3,00 zł od osoby, za każdy dzień pobytu (UCHWAŁA NR LXXIII/1149/2023 RADY MIEJSKIEJ WŁADYSŁAWOWA z dnia 31 października 2023r. w sprawie wprowadzenia opłaty miejscowej oraz określenia wysokości stawek opłaty miejscowej na terenie administracyjnym Gminy Władysławowo na 2024r.).

Dla zabezpieczenia mienia, pobieramy w dniu przyjazdu kaucję w wysokości 200zł. Kaucja ta jest zwracana przed wyjazdem.

Zasady rezerwacji


Po wstępnych uzgodnieniach telefonicznych lub mailowych należy przysłać maila z prośbą o rezerwację z podaniem uzgodnionych warunków (termin, ilość osób, cena itp.) oraz z numerem telefonu kontaktowego. Wysyłamy wówczas maila zwrotnego z potwierdzeniem wstępnej rezerwacji, opisem uzgodnionych warunków, kwotą przedpłaty (ok. 20-30% całości) i numerem konta. Maksymalny czas trwania rezerwacji wstępnej (tzn. od dnia zarezerwowania do dnia wpłacenia przedpłaty) wynosi 4 dni. Po wpłynięciu przedpłaty na konto wysyłamy maila z potwierdzeniem ostatecznej rezerwacji. Pozostała część kwoty oraz opłata miejscowa i kaucja wpłacana jest gotówką w pierwszym dniu pobytu.

Tzw. doba hotelowa zaczyna się o godz. 15-tej pierwszego dnia pobytu, a kończy o godz. 10-tej ostatniego dnia pobytu. Zakwaterowanie jest zatem możliwe od godz. 15-tej.

Poza zakresem naszej oferty są środki czystości, ręczniki, papier toaletowy, worki na śmieci a także - węgiel do grilla.

Możliwość przywozu zwierząt domowych – po uzgodnieniu.

Zużycie mediów (oprócz ewentualnego ogrzewania) wliczone jest w cenę. Domki mogą być ogrzewane grzejnikami elektrycznym. Opłata za dodatkowe zużycie energii elektrycznej - do uzgodnienia. Nie dopuszcza się używania własnych grzejników, są one na miejscu - do bezpłatnego wypożyczenia.

Wypoczynek w naszym ośrodku ma charakter rodzinny (nie przyjmujemy samodzielnych grup młodzieżowych).

Prosimy o pozostawienie domków w czystości. W razie potrzeby możliwe jest zamówienie odpłatnego sprzątania końcowego.

Polityka prywatności: administrator danych: firma Domki Letniskowe Asterix, Wejherowo, ul. Wyspiańskiego 7 -- cele przetwarzania: kontakt z klientami zamawiającymi lub zainteresowanymi ofertą, zameldowanie w książce meldunkowej po przyjeździe na wypoczynek, wystawianie rachunków za pobyt -- podstawy prawne przetwarzania danych: jest to niezbędne w celu realizacji umowy polegającej na wynajmie miejsc noclegowych i wystawienia rachunku za pobyt -- odbiorcy danych: dane nie są przekazywane żadnym osobom trzecim -- prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do „bycia zapomnianym”

Kontakt