O Asterix 2


Super lokalizacja

Asterix 2 Karwia - nowe murowane domki w Karwi o podwyższonym standardzie. Jesteśmy w spokojnej okolicy tylko 350 metrów od plaży.

Niezależne segmenty

Każdy murowany domek składa się z niezależnych, przestronnych segmentów z własnym tarasem, grillem gazowym lub węglowym do wyboru oraz meblami ogrodowymi.

Rodzinna atmosfera

Ośrodek nie jest przeznaczony dla samodzielnych grup młodzieżowych, panuje w nim spokojna, rodzinna atmosfera.

Wyposażona kuchnia

Pokój dzienny z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie: kuchenka indukcyjna, mikrofalówka, lodówka, czajnik elektryczny, zlewozmywak, garnki i naczynia, sztućce itp.), wypoczynkowa, rozkładana kanapa narożna (w razie potrzeby stanowi ona 2 dodatkowe miejsca sypialne), stół z 6-ma krzesłami.

Dwie łazienki

W każdym segmencie do dyspozycji gości są dwie łazienki - górna z toaletą, umywalką i lustrem oraz dolna - WC, prysznic, umywalka, pralka, lustro.

Dwie sypialnie

Na piętrze dwie niezależne sypialnie z osobnymi wejściami, w każdej 4-5 miejsc do spania (łóżka z wygodnymi materacami). Pościel – bawełna 100% (w razie potrzeby – podkłady zabezpieczające przed przemoczeniem kanapy).

Telewizor

Telewizor LED z portami USB i HDMI oraz radio z CD i USB.

Pralka

W każdym domku znajduje się pralka automatyczna o ładowności 5 kg.

Bezpłatny internet

Od maja do września Internet Wi-Fi (do 5,5 Mb/s) - bez opłat.

Parking

Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking (2 miejsca parkingowe na każdy domek).

Plac zabaw

Na terenie, dla dzieci – duży zestaw zabawowy, huśtawki, bujaki, karuzele, domek do zabaw, trampolina, zjazd linowy (hit!), mini-koszykówka, mini-siatkówka.

Możliwość dogrzewania

Elektryczne grzejniki dostępne do bezpłatnego wypożyczenia na miejscu. Opłata za dodatkowe zużycie energii do ustalenia.

Cennik


Cena za 6-osobowy, 3-pokojowy, 2-kondygnacyjny domek wynosi 200-550 zł za dobę, w zależności od terminu i ilości osób. Przy większej niż 6 liczbie osób – ceny negocjowane.

Karwia opłata klimatyczna: Do ceny należy doliczyć tzw. opłatę miejscową (klimatyczną), którą przekazujemy do UM Władysławowo: 3,00 zł od osoby, za każdy dzień pobytu (UCHWAŁA NR LXXIII/1149/2023 RADY MIEJSKIEJ WŁADYSŁAWOWA z dnia 31 października 2023r. w sprawie wprowadzenia opłaty miejscowej oraz określenia wysokości stawek opłaty miejscowej na terenie administracyjnym Gminy Władysławowo na 2024r.).

Dla zabezpieczenia mienia, pobieramy w dniu przyjazdu kaucję w wysokości 300zł. Kaucja ta jest zwracana przed wyjazdem.

Zasady rezerwacji


Po wstępnych uzgodnieniach telefonicznych lub mailowych należy przysłać maila z prośbą o rezerwację z podaniem uzgodnionych warunków (termin, ilość osób, cena itp.) oraz z numerem telefonu kontaktowego. Wysyłamy wówczas maila zwrotnego z potwierdzeniem wstępnej rezerwacji, opisem uzgodnionych warunków, kwotą przedpłaty (ok. 20-30% całości) i numerem konta. Maksymalny czas trwania rezerwacji wstępnej (tzn. od dnia zarezerwowania do dnia wpłacenia przedpłaty) wynosi 4 dni. Po wpłynięciu przedpłaty na konto wysyłamy maila z potwierdzeniem ostatecznej rezerwacji. Pozostała część kwoty oraz opłata miejscowa i kaucja wpłacana jest gotówką w pierwszym dniu pobytu.

Tzw. doba hotelowa zaczyna się o godz. 15-tej pierwszego dnia pobytu, a kończy o godz. 10-tej ostatniego dnia pobytu. Zakwaterowanie jest zatem możliwe od godz. 15-tej.

Poza zakresem naszej oferty są środki czystości, ręczniki, papier toaletowy, worki na śmieci a także - węgiel do grilla.

Możliwość przywozu zwierząt domowych – po uzgodnieniu.

Zużycie mediów (oprócz ewentualnego ogrzewania) wliczone jest w cenę. Domki mogą być ogrzewane grzejnikami elektrycznym. Opłata za dodatkowe zużycie energii elektrycznej - do uzgodnienia. Nie dopuszcza się używania własnych grzejników, są one na miejscu - do bezpłatnego wypożyczenia.

Wypoczynek w naszym ośrodku ma charakter rodzinny (nie przyjmujemy samodzielnych grup młodzieżowych).

Prosimy o pozostawienie domków w czystości. W razie potrzeby możliwe jest zamówienie odpłatnego sprzątania końcowego.

Polityka prywatności: administrator danych: firma Domki Letniskowe Asterix, Wejherowo, ul. Wyspiańskiego 7 -- cele przetwarzania: kontakt z klientami zamawiającymi lub zainteresowanymi ofertą, zameldowanie w książce meldunkowej po przyjeździe na wypoczynek, wystawianie rachunków za pobyt -- podstawy prawne przetwarzania danych: jest to niezbędne w celu realizacji umowy polegającej na wynajmie miejsc noclegowych i wystawienia rachunku za pobyt -- odbiorcy danych: dane nie są przekazywane żadnym osobom trzecim -- prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do „bycia zapomnianym”

Kontakt